Cykl szkoleń – Wsparcie dla ABI

Serdecznie informuję, iż wczoraj (18.01.2016 r.) zamieściliśmy na naszej Akademii-MediComp już trzeci kurs z cyklu – Wsparcie dla ABI. Jako jedni z nielicznych w Polsce wspieramy administratorów bezpieczeństwa informacji którzy na co dzień pracują w środowisku placówek medycznych.

Pierwszy temat dotyczący umów powierzenia przetwarzania został opracowany przeze mnie, drugie oraz trzecie szkolenie przeprowadzone zostało przez panią prawnik – Magdalenę Korgę, która na co dzień zaangażowana jest w pracę w zakresie ochrony danych osobowych.

Zachęcam do zakupu szkoleń, wypowiadania się w komentarzach oraz na naszym forum. Również jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące propozycji tematów, które mielibyśmy poruszyć w następnych szkoleniach z cyklu.

Aktualnie dostępne szkolenia z cyklu: Wsparcie dla ABI

Udostępnij:

Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - ISO/IEC 27001:2013 | Srebrnyrebrny Partner ASSECO – mMedica | Specjalista praktyk w zakresie rozliczeń z NFZ | Wieloletni wykładowca i trener: Rozliczenia z NFZ, Ochrona Danych Osobowych, EDM, Obsługa programów medycznych. | Prezes Zarządu: MediComp Sp. z o.o.

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *