Dobre nawyki budujące zespół, w którym chce się pracować
Seria: Menadżer placówki medycznej

Każdy chce pracować tam, gdzie jest dobra atmosfera i pracownicy dają sobie wsparcie. Dlatego warto zadbać o dobry klimat psychologiczny, bo korzystne samopoczucie w pracy poprawia motywację, daje lepsze efekty i obniża absencję. Ta inwestycja przekłada się na zysk placówki, bo przyciąga pacjentów, którzy czują się tam dobrze i polecają ją innym.

Zapraszamy Państwa na praktyczne szkolenie (nagranie z webinaru): Dobre nawyki budujące zespół, w którym chce się pracować, podczas którego poznacie zasady korzystnie wpływające na zespół i Ciebie:

  • Wspólnie ustalane cele i zrobione do nich plany
  • Dobra atmosfera sama się nie zbuduje czyli co wnosisz do zespołu?
  • Konstruktywny feedback czyli o dawaniu sobie informacji zwrotnej z dużą przewagą pochwał
  • Chcesz poprawić motywację? Przydzielaj zadania zgodnie z kompetencjami
  • Staraj się zrozumieć innych zamiast być zrozumianym
  • Synergia czyli tworzenie zespołu pt. „Co 2 głowy to nie jedna“.

Dokonując zakupu uzyskujecie Państwo dostęp do materiału szkoleniowego na okres jednego roku od momentu dokonania zapłaty.

Oznacza to, że w każdej chwili możecie zalogować się na swoje konto i korzystać ile razy chcecie z zakupionego szkolenia. W dowolnym momencie, w dowolnym czasie oraz w dowolnym miejscu.

dr Alina Matlakiewicz - trener psychologii i biznesu
Psycholog ekonomiczny, wykładowca, trener biznesu i menedżer, certyfikowany coach, moderator Design Thinking, auditor wewnętrzny i Inspektor Danych Osobowych. Posiada bogate doświadczenie biznesowe i z zakresu zarządzania ludźmi. Udziałowiec i prokurent spółki Hiacynt Sp. z o.o. zajmującej się importem produktów z USA, Niemiec, Chin i Korei Płd., ich sprzedażą na rynku polskim i europejskim. Uczestniczyła - jako wystawca i doradca produktowy - w największych międzynarodowych targach handlowych – GuangZhou (Chiny), Bolonia (Włochy), Birmingham (Wielka Brytania). Doświadczenie zdobywała studiując prowadząc badania w Wielkiej Brytanii, na University of London, University of Leeds, Warwick University Coventry i University of Surrey w Guildford. Przez kilka lat współpracowała z National Consortium of Colleges NCC w Wielkiej Brytanii - głównym gremium zrzeszającym kolegia brytyjskie - współpracujące pracodawcami w zakresie kształcenia dorosłych w miejscu pracy. Swoje referaty prezentowała na wielu konferencjach zagranicznych (m.in. Finlandia, Estonia, W. Brytania, Niemcy). Posiada certyfikat Racjonalnej Terapii Zachowania i społecznej odpowiedzialności biznesu CSR.

 


Cena: 115 PLN


SZYBKA POMOC

Dostępność natychmiastowa
FAQ
(Najczęściej Zadawane Pytania)

77 55 00 347