Dokonując zakupów kursów na portalu Akademia MediComp  nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z ich realizacją. Po potwierdzeniu płatności przez bank lub operatora płatności internetowych zostanie wysłana do Ciebie wiadomość na wskazany adres e-mail, oraz uaktywniony zostanie dostęp do wykupionych przez Ciebie kursów. Po zalogowaniu na swoje konto na portalu Akademia MediComp będziesz mógł znaleźć swoje szkolenia w zakładce “Moje kursy” (zakładka umieszczona z prawej strony górnego paska portalu).

W wiadomości e-mail, która zostanie wysłana do Ciebie zostanie podana nazwa kursy, twój login oraz hasło. Dołączona również będzie faktura za zakupiony kurs.


Ważne!

Udostępniamy Ci dwa warianty zapłaty za kurs:


Natychmiastowa realizacja zamówienia

Zapłać z Tpay.com

Prawie natychmiastową realizację zamówienia (więc i dostępu do kursu) zapewni Ci płatność dokonana za pośrednictwem operatora płatności online Tpay.com (dawniej Transferuj.pl)
Wybierając Tpay.com możesz płacić kartą lub dokonać szybkiego przelewu z wybranego banku. Niestety, z przyczyn od nas niezależnych w nie licznych przypadkach nie zawsze możemy zapewnić, że otrzymasz dostęp do szkolenia od razu po zapłaceniu. Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie banki realizują płatności 24 godziny na dobę.


Opóźniona realizacja zamówienia

Wybierając przelew tradycyjny możesz dokonać płatności bezpośrednio na nasze konto (przelew tradycyjny) – dokładna instrukcja po złożeniu zamówienia.

Dostęp do szkolenia otrzymasz po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. W większości przypadków Twój przelew dotrze do nas następnego dnia roboczego. Płatność księgowana jest ręcznie w każdy dzień roboczy ok. 13:00