terminarz_webinarium

10 maja 2021 r. – godz. 11:00 – 13:00

Zapisz się na webinarium

Moduł Komercyjny mMedica

Zapraszamy do udziału w internetowym (na żywo) praktycznym szkoleniu z programu mMedica z zakresu obsługi Modułu Komercyjnego. Celem szkolenia jest kompleksowe i praktyczne omówienie modułu w zakresie wykorzystania wszystkich jego możliwości w codziennej pracy.

Moduł Komercyjny pozwala na obsługę świadczeń finansowanych przez pacjentów lub finansowanych na podstawie umów komercyjnych zawartych z kontrahentami. Moduł zawiera podstawowe funkcje rejestrowania oraz rozliczania świadczeń komercyjnych, umożliwiając wydruk rachunków, faktur VAT oraz paragonów fiskalnych. Przemyślany zestaw funkcji pozwala na użytkowanie tego modułu zarówno przez lekarzy prowadzących własne praktyki, jak i w większych jednostkach realizujących świadczenia na podstawie umów z kontrahentami.

Podczas webinaru zostanie udostępniony specjalny czat pozwalający zadawać pytania wykładowcy.

Termin webinarium:
10 maja 2021 r. godz. 11.00 - 13.00

Koszt udziału w webinarium wynosi - 119 zł brutto.

Udział w Webinarium jest płatny, faktury za uczestnictwo z terminem płatności do 7 dni zostaną rozesłane po jego zakończeniu na podany w zgłoszeniu przez Państwa adres e-mail.


Po zapisaniu się na webinar zostanie automatycznie wysłane na podany przez Państwa adres e-mail potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
W potwierdzeniu tym umieszczono przycisk DOŁĄCZ - za jego pomocą proszę zalogować się w dniu szkolenia na portal na którym będziemy realizować webinarium.
Proszę zalogować się kilka minut wcześniej by upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów proszę o kontakt z naszym serwisem:
77 55 00 347.

Leszek Zając
Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – ISO/IEC 27001:2013 | Srebrny Partner ASSECO – mMedica | Specjalista praktyk w zakresie rozliczeń z NFZ | Wieloletni wykładowca i trener: Rozliczenia z NFZ, RODO, EDM, Obsługa programów medycznych | Prezes Zarządu: MediComp Consulting Sp. z o.o.