7 września 2021 r. – godz. 10:00 – 10:45

Zapisz się na webinarium

Zasady naliczania premii motywacyjnej dla placówek POZ w zależności od osiągniętego poziomu wyszczepienia populacji swoich pacjentów

Zapraszamy Państwa na webinar (internetowe spotkanie) podczas którego omówimy zasady naliczania premii motywacyjnej dla placówek POZ.

26 lipca 2021 r. Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia podpisał zarządzenie, które reguluje zasady wypłaty dodatkowych środków finansowych dla świadczeniodawców realizujących świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, którzy mogą pochwalić się najwyższym poziomem wyszczepienia swoich pacjentów przeciw COVID-19 1 . webinar obejmować będzie w szczególności następujące zagadnienia:

  • jakie progi szczepień (w stosunku do różnych grup pacjentów) uprawniają do uzyskania premii przez POZ;
  • jakie są zasady oceny spełnienia warunków otrzymania premii przez POZ i wypłaty premii motywacyjnych przez NFZ, ich sprawozdawania do NFZ oraz wypłaty przez Fundusz,
  • jak wygląda premia motywacyjna w praktyce
  • praktyczny przykład naliczania

Podczas wykładu zostanie udostępniony specjalny czat pozwalający zadawać pytania wykładowcy.

Termin webinaru:
7 września 2021 r. godz. 10.00 - 10.45

Koszt udziału w webinarium wynosi - 70 zł brutto.

Udział w Webinarium jest płatny, faktury za uczestnictwo z terminem płatności do 7 dni zostaną rozesłane po jego zakończeniu na podany w zgłoszeniu przez Państwa adres e-mail.


Po zapisaniu się na webinar zostanie automatycznie wysłane na podany przez Państwa adres e-mail potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
W potwierdzeniu tym umieszczono przycisk DOŁĄCZ - za jego pomocą proszę zalogować się w dniu szkolenia na portal na którym będziemy realizować webinarium.
Proszę zalogować się kilka minut wcześniej by upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów proszę o kontakt z naszym serwisem:
77 55 00 347.

Leszek Zając
Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – ISO/IEC 27001:2013 | Srebrny Partner ASSECO – mMedica | Specjalista praktyk w zakresie rozliczeń z NFZ | Wieloletni wykładowca i trener: Rozliczenia z NFZ, RODO, EDM, Obsługa programów medycznych | Prezes Zarządu: MediComp Consulting Sp. z o.o.