Zasady prowadzenia dokumentacji medycznej - STOMATOLOGIA

18 maja 2017 r. – godz. 12:00 – 13:30

Zapisz się na webinarium

Zmiana przepisów dotyczących udostępniania dokumentacji medycznej.

Zapraszamy Państwa na webinarium podczas którego omówione zostaną zmiany przepisów dotyczących udostępniania dokumentacji medycznej.


Tematyka webinarium:
11 maja 2017 r. wchodzą w życie przepisy ustawy z dnia 23.03.2017 r. o zmianie ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku praw pacjenta oraz niektórych innych ustaw. Przepisy wprowadzane przez powyższy akt prawny dość mocno zmieniają zasady udostępniania dokumentacji medycznej przez placówki służby zdrowia.
Podczas godzinnego wykładu postaramy się szczegółowo omówić wszystkie zmiany oraz w praktyczny sposób wskazać aktualną ścieżkę udostępniania dokumentacji medycznej.

Wszyscy uczestnicy w ramach opłaty za udział w webinarium otrzymają po szkoleniu roczny dostęp do materiału filmowego z naszego szkolenia!

Podczas wykładu zostanie udostępniony specjalny czat pozwalający zadawać pytania wykładowcy.

Termin webinarium:
18 maja 2017 r. godz. 12.00 - 13.30

Koszt udziału w webinarium wynosi - 57 zł brutto.

Leszek Zając
Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – ISO/IEC 27001:2013 | Srebrny Partner ASSECO – mMedica | Specjalista praktyk w zakresie rozliczeń z NFZ | Wieloletni wykładowca i trener: Rozliczenia z NFZ, Ochrona Danych Osobowych, EDM, Obsługa programów medycznych | Prezes Zarządu: MediComp Sp. z o.o.